Чоловік Діани Болдман має інвалідність, тому бабуся повинна забезпечувати себе та чоловіка. Діти допомагають батькам, проте у них ще є власні сім'ї. Про це повідомили у виданні People.

Цікаво Послання через охоронну систему будинку: як незвично тато почав використовувати подарунок доньки

Крім ліків для чоловіка, жінка ще витрачає кошти на ремонт фургону. Машина проїхала понад 386 тисяч кілометрів та перебуває у жахливому стані. Відмовитися від авто пенсіонерка не може, адже постійно возить ним чоловіка в лікарню.


Діана Болдман / Фото People

Саме тому один з мешканців міста, який побажав залишитися невідомим, вирішив зробити подарунок бабусі. Таємний Санта-Клаус купив Діані Болдман нову машину, передав ключі журналістам, а ті вручили їх жінці, поки вона була на роботі.

Дивіться відео: як Діані Болдман передавали ключі від машини

Коли бабусі дали ключі, вона не одразу повірила в те, що відбувається. Жінка подумала, що це все жарт. Тільки використавши ключі за призначенням, відкривши ними автомобіль, вона переконалася, що це не жорстокий розіграш.

До теми Безлад, хаос та реалії життя: які курйозні фото сім'я традиційно робить на свята

До того ж анонім купив пенсіонерам бензину на 5 тисяч доларів, а також подарував їй чек на тисячу доларів, які вона зможе витратити на свій розсуд.