Чоловік розповів, що міг випивати понад 60 літрів пива в тиждень. Тільки у віці 20 років він вирішив, що йому пора позбавлятися від алкогольної залежності.

Важливо Подорож мрії: як онук допоміг дідусю перед смертю втілити пункти зі списку бажань

"Я почав пити, коли мені було 12 років. У 14 років я пив регулярно. Тільки у 20 років я став переживати через те, скільки я п'ю", – пригадав Стівен Аукер.

Британець багато років намагався позбутися алкогольної залежності. Для цього він відвідував індивідуальну терапію та групові заняття з психологом. Проте нічого Стівену не допомагало й він продовжував пити.

Тільки після того, як у нього з'явилася онука, чоловік вирішив змінитися. Він дуже хотів частіше спілкуватися з дівчинкою, проте не міг цього зробити, адже майже постійно був нетверезим.

Через 30 років в моєму житті з'явилася вагома причина, щоб кинути пити – моя онука. Одного разу я зрозумів, що не можу спілкуватися з нею. Я завжди був занадто втомленим або п'яним, щоб вийти на прогулянку з онукою,
– повідомив Стівен Аукер.

"Я усвідомив, що пройде зовсім небагато часу, перш ніж вона зрозуміє, що зі мною щось не так. Що я – алкоголік. Я хотів щось зробити перш ніж це станеться", – додав Аукер.

Щоб ділитися своїми успіхами, дідусь завів власний канал в соціальній мережі TikTok. Вже за 24 години після першої публікації, у Стівена з'явилася перша тисяча підписників. Люди активно підтримували його та ділилися своїми історіями, які пов'язані із залежностями.

Стівен Аукер повідомив, що з моменту заснування каналу він не пив алкоголь, замінивши його водою, чаєм і апельсиновим соком. Зараз він продовжує знімати ролики про свій шлях до тверезого життя і спілкуватися з підписниками.

Важливо Картонні фігури у повний зріст замість себе: як бабуся з дідусем здивували рідних – фото, відео

Чоловік сподівається, що завдяки підтримці й мотивації, яку щодня отримує від спілкування в соціальних мережах, він зможе назавжди позбутися від алкогольної залежності.