• Сповивання

Сповиваючи малюка, який плаче, це щось схоже на повернення до утроби матері. Звісно, при сповиванні слід наспівувати якусь приємну мелодію.

Цікаво Сором'язлива дитина: як допомогти малюку подолати замкнутість

• Живіт до живота

Якщо малюк все ніяк не може заспокоїться, мамі варто лягти поруч і притиснути дитину до грудей або до живота. Відчуття теплого тіла мами миттю заспокоїть дитину.

Батьки і  діти
Батьки й діти / Фото FirstCry Parenting

• Зміна положення

Як правило ми заколисуємо дитину обличчям догори, проте такий метод не завжди дієвий. Мамі можна спробувати тримати малюка обличчям вниз, рукою підтримуючи його під животиком, а його голову поклади на своє передпліччя. Тиск на живіт дитини допоможе малюку позбутися від газів.

• Масаж

Чарівна заспокійлива сила маминого дотику може заспокоїти малюка. Крім того, більшість дітей люблять тілесний контакт. Якщо у малюка газики, то просто помасажуйте йому животик за годинниковою стрілкою або виконай його ніжками вправу "велосипед", щоб зняти тиск.

Масаж малюкові
Масаж малюкові / Фото Malaak​

• "Білий шум"

"Білий шум" — рівний шум без перепадів частоти й гучності. Такі звуки зможуть допомогти твоїй дитині відчути, що він повернувся в утробу матері, де було багато фонового шуму. Щоб відтворити ці звуки, можна увімкнути вентилятор або поставити колиску поряд з посудомийною машиною.

Важливо Образи та відчуття непотрібності: які фрази батьків руйнують майбутнє дитини

• Рух

Перебуваючи в утробі матері, дитина звикла до великої кількості руху, тому, щоб заспокоїти малюка, можна взяти його на руки й пройтися. Від такого дитина цілком може заснути. Також можна посадити малюка в його гойдалку або покласти в заспокійливе крісло.