Користувач мережі Reddit звернувся до батьків, аби вони поділилися з ним досвідом, як поводитися зі своїми дітьми в період "чому?".

Цікаво Задля онучки дідусь намагається позбутися алкогольної залежності: як чоловіку допомагає Тікток

Відповідь одного тата виявилася найбільш оціненою серед інших батьків. Чоловік зізнався, що для них з дружиною цей метод виявився ефективним та допоміг впоратися з надмірною допитливістю їх 4-річної дитини.

Мій молодший син певний час назад увійшов у фазу "чому". Тоді я прочитав статтю, в якій говорилося, що кращий спосіб змусити дитину зупинитися – це запитати її: "Я не впевнений, а ти що думаєш?" І це знахідка,
– розповів батько.

Він додав, коли відповідаєте на дитяче "чому" питанням, малюк починає задумуватися та вступати в діалог. До того ж у нього відпадає бажання надмірно часто питати у батьків "чому" з будь-якого приводу.

"Дитина починає відповідати на своє питання, а ви реагуєте і говорите, наприклад, "Ого, як цікаво" або "Мені подобається". Тоді малюк одразу перемикається на іншу тему", – зазначив тато.

Важливо Як виховати успішну та самостійну дитину: 5 секретів від мами Ілона Маска

У коментарях інші батьки почали розповідати свій досвід використання цього методу, а також дякували за те, що батько поділився досвідом.