Не накопичувати, а висловлювати свої почуття й емоції

Довіра партнерів одне до одного будується на відкритості. Якщо хтось не може або боїться говорити про те, що відчуває, нічого з цих стосунків не вийде.

Цікаво Стосунки на відстані: правила поведінки, які допоможуть не втратити міцний зв'язок

Не звинувачувати партнера у своїх проблемах

Підсвідомо людина розуміє, що її партнер ні в чому не винний. Проте саме він виявляється поряд й бере на себе удар звинувачень у всіх бідах. Такі дії неправильні й дуже псують стосунки.


Не звинувачувати партнера / Фото RWA Psychology​

Навчитися слухати

Партнера потрібно слухати й чути, брати участь в його роздумах та бути повноправною частиною всіх історій, а не тільки спостерігачем.

Обговорювати плани та ідеї

Навіть, якщо здається, що це незначне рішення й навіщо розповідати про це партнеру. Проте це не дуже шанобливо, коли просто ставлять перед фактом. Суть не в тому, щоб питати дозволу, а в тому, щоб партнер знав і розумів твої інтереси.


Обговорюйте плани / Фото Voonami​

Знайти справу на двох

Наприклад, це можуть бути відеоігри, прогулянки на велосипедах, походи в кіно або театр. Не важливо, чим ви будете займатися разом, головне, що це можливість пізнавати одне одного.

Важливо Які факти щодо стосунків з партнером не можна розповідати друзям: 4 теми

Поважати особистий простір партнера

Без цього пункту стосунки приречені на аб'юз з чийогось боку. Кожен партнер має повне право залишатися наодинці, займатися хобі, присвячувати час свої захопленням або навіть відпочивати окремо від коханої людини. Це нормально.