Меган Тейлор вирішила придбати весільну сукню в інтернеті. Дівчина знайшла недороге, але витончене плаття з V-подібним вирізом в онлайн-магазині.

Цікаво Незнайомці одружилися після фотосесії у стилі зомбі: як незвичний фотопроєкт створив нову сім'ю

Вбрання коштувало 60 фунтів (понад 2 тисячі гривень), проте досить низька ціна не здалася Меган підозрілою. Тільки коли дівчина отримала своє замовлення, вона зрозуміла причину такої вартості.


Сукня, яку замовляла Меган / Фото Wish

Замість розкішної сукні їй прислали мішкуватий предмет гардеробу, який погано сидів і точно не був схожий на те, що замовляла наречена.

Я була вражена тим, що отримала. Те, що я замовила, не було схоже на плаття з фото. Я була вбита горем, але не могла не розсміятися,
– пригадала Меган.

Про свою покупку дівчина розповіла в фейсбук. "Новий епізод із серії, що я замовила й отримала насправді. Моє обличчя в точності говорить про те, що я відчуваю", – підписала фото Меган.


Яку сукню надіслали нареченій / Фото Triangle News

Згодом наречена зв'язалася з продавцем й попросила повернути гроші. Виявилося, це не так легко зробити. "Я просила повернути свої гроші, але сказали, що мені потрібна оригінальне упакування й коробка, в якій було плаття. Її я, звичайно, не зберегла. Потім я розповіла, що це зіпсувало моє весілля, оскільки я чекала плаття як на фото. Тільки тоді вони нарешті повернули мої гроші", – зазначила Меган.

Важливо Зворушливий сюрприз для нареченої: як друг її покійного батька вирішив вести дівчину до вівтаря

Дівчина також додала, що насправді ситуація кумедна. Вона впевнена, що багатьом людям у соцмережах вона сподобалася.