Коли жінка була на 9 місяці вагітності, у неї діагностували COVID-19. Легені жінки були дуже сильно пошкоджені, тому лікарі прийняли рішення ввести її у штучну кому. А для того, щоб врятувати дитину, жінці зробили кесарів розтин.

Цікаво Мати померла поруч з донькою від COVID-19: яке останнє фото встигли зробити рідні

"Коли вона прибула до лікарні, насиченість киснем у Келсі Таунсенд була дуже низькою. Настільки низькою, що мозок плода та інші органи могли бути пошкоджені. А колір її шкіри був – сіро-блакитним", – розповів лікар Томас Літтлфілд.

Вона лежала у реанімації. Було багато моментів, коли ми боялися, що вона не виживе,
– пригадав чоловік Дерек.

Лікарі вирішили, що пацієнтці потрібна подвійна трансплантація легень, проте несподівано її стан почав поліпшуватися без операції. "Ми не знаємо, завдяки чому її легені почали відновлюватися", – зазначив її лікар.


Родина Келсі Таунсенд / Фото Associated Press Photo

Вже через 3 місяці жінка змогла повернутися додому та возз'єднатися з новонародженою дочкою. "Привіт. Я тебе люблю. Ти не уявляєш, як я тебе люблю. Так, я сумувала за тобою", – це перші слова, які Келсі сказала своїй новонародженій дочці.


Перша зустріч з донькою / Фото Associated Press Photo

"Ми одразу відчули цей зв'язок, коли познайомилися. Вона дала мені велику-велику посмішку і подивилася на мене так, ніби точно знала, хто я. Це змусило мене почуватись настільки щасливою", – повідомила Келсі Таунсенд.

Важливо Фото новонародженої дівчинки, на якому так і не з'явився її брат-близнюк: вражаюча історія

Лікарка Дженніфер Крупп стверджує, що це унікальний випадок, адже жінки, які настільки інфіковані COVID-19, рідко народжують здорових дітей. Зараз Келсі Таунсенд готується до початку курсу фізіотерапії.