Хізер була на 17 тижні вагітності двійнятами, коли отримала новину про те, що серце її хлопчика перестало битися. Про це вона розповіла у Фейсбук.

Цікаво Поліцейський удочерив дівчинку, яку врятував від побоїв батьків: зворушлива історія

Задля того, щоб не втратити ще й доньку, жінка продовжила виношувати обох немовлят, поки вони не з'явилися на світ завдяки кесаревому розтину. Дівчинка, яку назвали Летті, народилася здоровою.


Маленька Летті / Фото Jessica Young Photography

Після пологів Хізер вирішила влаштувати для своєї новонародженої донечки фотосесію. Разом з фотографом Джесікою Янг на одному з кадрів жінка вшанувала пам'ять брата-близнюка новонародженої Летті.


Пам'ять про брата-близнюка / Фото Jessica Young Photography

Так з'явився знімок, на якому крихітна дівчинка дивиться в бік, де мав би бути її брат. "Її ангел-охоронець був поряд з нею. Біль від втрати близької людини неможливо подолати, її можна лише прожити", – зазначила Хізер Боуман.

Жінка пригадала, що під час зйомки дівчинка весь час дивилася в бік, де мав би лежати зараз її брат.

Читайте також Батько 30 годин набивав тату, аби допомогти сину побороти комплекси: реакція хлопчика – відео

"Я подумала: "Боже мій, це дійсно зараз відбувається? Вона дивилася туди, де мав бути він". Мені стало так добре. У мене з'явилося відчуття спокою. Вона продовжувала дивитися туди. Дивилася довго, не повертаючи голови. Це було дивно", – пригадала Хізер Боуман.