Джерело: SoraNews24

Коли японець П. К. Санджун їхав вчитися в Сеул, батько Йошіо вирішив підвезти сина до залізничної станції, звідки хлопець мав добиратися поїздом до аеропорту.

Цікаво Батько не дотримався обіцянки: як старший брат відвів сестру на танці для "тата й доньки"

Йошіо підтримував репутацію суворого батька, тому був небагатослівно та слізно не прощався. Чоловік, якому було понад 50 років, тільки вручив Санджуну конверт, як подарунок.

Коли хлопець сів у потяг, він його відкрив, а всередині побачив три банкноти номіналом 10 тисяч єн, що близько 96 доларів, а також записку.

Я не наполягаю, щоб ти став багатим. І немає проблем, якщо ти не захочеш одружитися. Але я хотів би, щоб ти був повністю задоволений тим життєвим шляхом, який вибереш,
– говорилося в листі.

Тоді юний Санджун не зміг зрозуміти, що саме хотів сказати батько. Тепер чоловік розшифровує ці слова так: "Живи повноцінним життям, а слідувати чи ні загальноприйнятим правилам успіху – вирішуй сам".

Важливо Як лист маленької доньки допоміг батькам купити будинок: зворушлива історія

Зараз Санджун пишається своїм батьком, який вже давно не такий суворий. Тепер це простий дідусь, який обожнює возитися з онуками. Санджун планує передати ці слова доньці, коли їй виповниться 20 років.