Джерело: 9 News

Термін оренди будинку, в якому жила сім'я Тузел, добігав кінця, а господар встиг домовитися з покупцем про продаж. Іншого знімного житла в окрузі не залишилося.

Цікаво Найбільший страх батьків: як дівчинка 4 місяці жила з батарейкою в горлі

Нарешті родина знайшла ще один будинок, який дуже сподобався не тільки подружжю, але і їхнім донькам – 10-річній Ебігейл та 8-річній Джемаймі.

Після перегляду батьки вирішили ризикнути та зробити пропозицію про покупку, виходячи зі своїх коштів. Немов відчувши, що мама з татом близькі до безвихідного становища, Ебігейл прийшла до них з листівкою.


Листівка від Ебігейл / Фото 9news​

"Дорогі мама і тато, це гроші на будинок та інші речі. Не треба мені їх повертати – вони тепер ваші! З любов'ю від Ебігейл". До листівки донька доклала 11 австралійських доларів зі своїх кишенькових грошей.


Сім'я Тузел / Фото 9news​

Розчулена мама дівчинки доклала цю записку до інших документів та відправила агенту з нерухомості. Спеціаліст теж виявився вразливим, бо розплакався й відправив записку разом з документами продавцю.

Важливо Понад 40 років пошуків: як молода сім'я загубила свого сина

За кілька днів агент зателефонувал подружжю і повідомив, що продавці будинку були зворушені листівкою дівчинки. Попри те, що у них було більш вигідна пропозиція, вони вирішили продати будинок саме сім'ї Тузел.