Джерело: Cosmo

► Не говоріть про паузу

Це правило стосується тих пар, які недовго перебували в стосунках, а також тих, які зустрічалися чи жили разом кілька років. Якщо надумали розходитися, не потрібно намагатися знайти м'яку для себе та для партнера альтернативу.

До теми Розлюбив та втратив інтерес: 5 реальних фактів, які вказують на завершення стосунків

Або відразу обговоріть все, що вам наболіло, і домовтеся якийсь час не бачитися і не спілкуватися, або набирайтеся сміливості й впевнено говоріть про своє бажання поставити крапку. Не мучте себе й партнера довгими завуальованими й віддаленими розмовами.

► Не готуйте до розмови

Як би жорстоко це не виглядало, проте не варто вранці попереджати партнера про розмову ввечері. Він весь день буде ходити з думками про те, що ж сталося. Особливо, якщо рішення дійсно дуже несподіване.


Не готуйте до розмови / Фото The Irish Times

► Не радьтеся з друзями

Забудьте про те, що свої рішення щодо стосунків потрібно з кимось обговорювати. Тільки ви розумієте свої почуття, свого партнера та ситуацію. Краще обговорити все в парі, закінчити відносини, а тоді вже при необхідності обговорити все з друзями.

► Не звинувачуйте в розставанні

По-перше, це залишить не найприємніші спогади обом партнерам. По-друге, така розмова повинна бути максимально спокійною та аргументованою. А ще, звісно, чесною.


Аргументована розмова / Фото Stocksy United

► Не шкодуйте витраченого часу на стосунки

Звичайно, прикро, що доводиться розлучатися після, наприклад, двох років стосунків. Уявіть як парам, які разом жили 10 – 20 років? Їм ще більш прикро. Проте тільки через жалість не потрібно продовжувати відносини, в яких щось не подобається або де некомфортно. Це негативно впливає на самопочуття обох партнерів.

Цікаво 5 фраз, після яких потрібно одразу завершувати стосунки

Бувають випадки, коли розрив – це єдине правильне і гуманне для обох сторін рішення. Тільки перед тим обов'язково варто спочатку спробувати обговорити те, що хвилює. Раптом все ще можна виправити.