Джерело: Cosmo

► "Ти пам'ятаєш, ким до мене була?"

Навряд чи у минулому, до цих стосунків, партнер займався підробкою паспортів чи незаконно торгував ліками. Ніхто не має права дорікати та звинувачувати щодо минулого. Так грубити – цілковите невігластво.

Цікаво Яка головна причина чоловічої зради: неочікувані результати науковців

► "Поки що рано знайомитися з батьками"

Якщо ви зустрічаєтеся тільки 20 хвилин, тоді все правильно. Якщо понад пів року, а партнер приховує близьких так, немов ти можеш їх викрасти, тоді дивно.

Є 3 пояснення такої поведінки:

  1. Батьки не найчудовіші люди, тому партнер боїться, що після знайомства ваші стосунки можуть завершитися.
  2. У партнера погані відносини з родиною або, можливо, вони зовсім не спілкуються. Проте тоді потрібно зрозуміти причину.
  3. Найнеприємніше пояснення – партнер не планує, що ваші стосунки матимуть майбутнє, тому навіть не прагне знайомити із батьками.


Зустріч з батьками / Фото AARP​

► "Колишня хоча б мізки не виносила"

Сам факт порівняння з колишніми – це найгірше, що може зробити будь-яка людина у нових стосунках. Що б не трапилося, не потрібно говорити такі слова.

Наприклад, це ще й може означати, що хлопець пам'ятає і постійно думає про колишню. Отже, не зовсім чесний у своїх почуттях. Можливо, їх і зовсім немає. Ось й привід для розставання.


Порівняння з колишньої / Фото Freepik

► "Мама мала рацію – господиня з тебе так собі"

Який дорослий чоловік буде "тикати" тим, що мама в курсі всіх подій та нюансів з життя пари. За такою людиною приховується або несформована особистість, або абьюзер. В такому випадку добре тільки те, що вчасно це розкрилося, а також не встигло перерости в сімейне життя з купою комплексів і підбитою нервовою системою.

Важливо Зник, а не покинув: чому партнер раптово та без пояснень може пропасти

► "Тобі не здається, що ти занадто багато витрачаєш?"

Якщо в місяць на догляд за собою, одяг і відпочинок ти не віддаєш піврічний бюджет України, а ще й при цьому самостійно заробляєш та забезпечуєш свої потреби, – до чого претензії? Краще поговорити й об'єктивно зрозуміти, чому та чи дійсно потрібно урізати певні витрати.