Правила спілкування у Tinder

  • Спілкування в Tinder передбачає легкий флірт, тому не рекомендується розповідати в подробицях всю свою особисту трагедію зовсім незнайомій людині. Весь трагізм вашого життя краще залишити за межами додатку або, ще краще, розповісти своєму психотерапевту.

Важливо Сталкінг, шантаж та кетфішинг: які є неочікувані ризики онлайн-знайомств та як вберегтися

  • Не проводьте в листуванні 24 на 7 свого часу. Краще на це виділяти годину на день. Людина, яка цілодобово онлайн, стає менш цікавою.
  • Ніколи не повідомляйте онлайн-знайомим свою домашню адресу, графік свого перебування вдома, адресу вашої роботи, номер авто. Усе це ваша особиста безпека. Tinder — це величезне скупчення людей, і варто пам'ятати, що не кожен користувач саме та людина, за яку себе видає.


Не повідомляйте особисті адреси / Фото Lifehack​

  • Якщо знайомитеся з людиною з одного регіону, не зависайте в листуванні занадто довго. Якщо людина вам цікава, починайте спілкуватися в месенджерах, дізнавайтеся більше одне про одного, переходьте до живого спілкування і будуйте стосунки поза віртуальним світом.
  • Трапляються випадки, коли після недовгого листування виникає сильна симпатія. Після кількох спілкувань з'являється розуміння, що людина сподобалася, а через деякий час вона просто припиняє вам відповідати й заходити онлайн.

    В такому випадку великою помилкою є її пошук в інших соціальних мережах. Неправильним вчинком буде влаштовувати стеження, що і коли вона виставила, кому лайкнула фотографії. Не залучайте себе в цю невротичну гру. Насамперед Tinder це легке спілкування між людьми, які шукають собі компаньйона для комунікації, а не серйозний шлюбний сайт знайомств.


Знайомства онлайн / Фото DNA India​

  • Перед особистою зустріччю краще зробити короткий відеодзвінок, щоб ваша перша зустріч не стала розчаруванням. Так будете впевнені на 100% у своєму намірі зустрітися в житті й не захочете піти через 15 хвилин після початку побачення.

Цікаво Чому людина закохується: 4 неочікувані критерії, які на це впливають

  • Tinder — це не панацея, а просто можливість розширити коло своїх знайомих. Ставтеся до нього як до великої вечірки, де кожен спілкується і знайомиться одне з одним без бажання завтра ж бігти під вінець.