Джерело: The Mirror

Ще у 70-тих, будучи підлітками, Філліс і Кевін закохалися один в одного. Дівчина швидко завагітніла, тому пара покинула усе й переїхала до Лондона.

Цікаво Скопійовані гени: вражаюча підбірка фото родичів, які ідентично схожі між собою

Закохані знімали кімнату та ховали дитину від власниці, щоб вона не вигнала молоду сім'ю. Коли господиня дізналася, то дала парі 24 години на те, щоб вони звільнили приміщення.

Юні Філліс і Кевін залишилися без грошей та даху над головою. Утримувати сина вони не могли, тому зважилися на серйозний крок – віддати хлопчика на усиновлення. Вони були переконані, що заберуть дитину, як тільки у них з'являться гроші.

Нам було дуже важко віддавати дитину, але ми думали, що зможемо його повернути,
– пригадала Філліс.

Коли сім'я вирішила повернути хлопчика, то агентство з усиновлення заявило подружжю, що їх син живе в Іспанії, а його нова сім'я заможніша. Через суд також пара не змогла повернути дитину.

Філліс і Кевін пообіцяли собі, що знайдуть сина. Ретельні пошуки таки привели сім'ю до їх зниклого Шона. Всі ці роки чоловік жив під ім'ям Рубін Молінеро в невеликому іспанському місті, не намагаючись знайти своїх біологічних батьків.

Важливо Дівчина здала ДНК-тест та знайшла батька мільярдера: чому їх зустріч минула жахливо

За словами Шона, він вважав, що сім'я його кинула, тому чоловік не хотів думати про своє минуле. Нарешті зустрівшись зі своїми батьками, син дізнався всю історію та зрозумів, як був неправий.