Багато речей для весілля пара вже встигла оплатити, тому треба було вирішити, що з ними робити.

Цікаво Чоловік з Альцгеймером забув свою дружину й вдруге запропонував їй одружитися: зворушливе відео

Спочатку вони зменшили список своїх гостей до 50. Потім вирішили ще змінити дати. В кінцевому результаті, вони взагалі скасували святкування й одружилися в мерії.

Гроші за плаття та послуги діджея все-таки пропали. Фотограф погодився зробити кадри з церемонії біля мерії, а заклад, в якому повинен був пройти банкет, дозволило молодятам залишити свій депозит на майбутнє.


Емілі Багг і Біллі Льюїс / Фото Sophie Cazottes Photography

У пари залишалася тільки застава 5 тисяч доларів за весільне харчування, проте закохані вирішили знайти для нього інше застосування. Емілі Багг є співробітником некомерційної організації Thresholds, що допомагає людям, що страждають на біполярний розлад, шизофренію та іншими важкими психічними захворюваннями.

Разом з чоловіком вона звернулася до генерального директора Thresholds і до власника кейтерингової служби Big Delicious Planet з пропозицією на гроші для банкету зібрати святкові вечері до Дня подяки, щоб роздати їх нужденним.


Їжа, яку організували молодята / Фото Big Delicious Planet

Кейтерингова служба зібрала 200 страв, які вирушили до жителів Чикаго, що страждають від психічних захворювань. У кожну коробку були покладені індичка, картопляне пюре та овочі. Організація Thresholds втратила багато пожертвувань через пандемію, тому щедрий жест подружжя був для неї дуже важливий.

Важливо Наречена померла під час власного весілля: чому церемонію не скасували й заміж вийшла сестра

Емілі зазначила, що така справа є прекрасним початком їх шлюбу. Біллі ж повідомив, що дуже пишається дружиною.