Вже три роки 56-річний Пітер живе з діагнозом – хвороба Альцгеймера. З часом йому стає все важче розмовляти реченнями й пригадувати слова.

Цікаво Чоловік врятував незнайомку з океану й через рік з нею одружився: зворушлива історія

Крім того, чоловік забув важливі моменти зі свого життя, включно зі своєю дружиною Лізою та день їх одруження. Попри усі складнощі, жінка продовжувала жити з Пітером, хоч він вважав її чужою.

Наприкінці 2020 року, коли пара разом дивилася серіал, Ліза розплакалася під час весільної сцени. Тоді її чоловік Пітер з широкою посмішкою на обличчі сказав: "Давай одружимося", не пам'ятаючи про те, що вони вже давно одружені.

Це було так зворушливо для мене. Він закохався в мене двічі. Для мене це велика честь. Я відчуваю себе принцесою, як Попелюшка. Я найщасливіша у світі,
– розповіла Ліза Маршалл.

"Я не хотіла втратити можливість створити ще один прекрасний спогад зі своїм чоловіком", – додала Ліза.

Церемонію проводив фахівець із деменції, який мав допомагати Пітеру говорити заповітні слова своїй дружині.

Дивіться фото з весільної церемонії:

"Пітер увесь сяяв в той день. Він був дуже щасливим і під час обітниці сказав мені: "Лізо, я тебе кохаю". І це все, чого я хотіла", — пригадала Ліза.

Читайте також Наречена померла під час власного весілля: чому церемонію не скасували й заміж вийшла сестра

Зараз хвороба Пітера почала прогресувати, провокуючи галюцинації, параною та втрату пам'яті. Його дружина Ліза завела блог, щоб допомогти іншим людям, які живуть в парі з тими, хто страждає на хворобу Альцгеймера. "Ми будемо разом до кінця. Нас не розділить більше ніщо", – зазначає Ліза у блозі.

Дивіться відео з весілля Пітера та Лізи: