Підготовка до Нового року

Перед початком Нового року розкажіть дитині все найцікавіше про свято. Наприклад, звідки з'явилася традиція, які атрибути повинні бути в будинку, навіщо потрібно наряджати ялинку. Про це повідомили у виданні Мамалюк.

Важливо Цікаві та веселі заняття для дітей на зимових канікулах: список

Обов'язково прикрашайте разом ялинку та загалом кімнату. Можете навчити малюка вирізати з кольорового паперу сніжинки, а потім наклеїти їх на вікна або підв'язати на нитку і розвісити по квартирі.


Сніжинки на вікнах / Фото Pinterest

Також можете підготувати разом з дитиною новорічні подарунки для всіх родичів. Наприклад, це можуть бути малюнки, аплікації, ялинкові іграшки чи задекорувати вже готові куплені речі.

Крім цього не забудьте вивчити з малюком святкові вірші та пісні, які він зможе продекламувати на новорічному вечорі.

Як зустрічати Новий рік дома

► Якщо дитина ще немовля, то не варто йти з нею на нічну прогулянку. Вибухи петард і гуркіт святкових феєрверків може сильно налякати дитину.

► Якщо вашій дитині від 1 до 3 років, подбайте про те, щоб малюку не стало нудно. Можете включити в програму вечора перегляд новорічних мультфільмів, домашню театральну виставу, танці під веселу музику, ігри та конкурси. Можна піти на недовгу прогулянку разом з дітьми, але робити це краще не вночі, а ввечері, оскільки в нічний час діти швидко втомлюються і починають вередувати.

► Якщо дитині 4 – 5 років, можна дуже весело зустріти новорічну ніч, оскільки в цьому віці вони активні та цікавлять святковими традиціями і з нетерпінням чекають настання цієї чарівної ночі. Наприклад, можете запросити гостей з дітьми, організувати окремий дитячий стіл, запланувати цікаві розваги.


Новий рік з дітьми / Фото SheKnows

Не укладайте дитину спати насильно, адже для малюків новорічна ніч – це справжнє диво. Дайте можливість хоча б один раз в році заснути не за розкладом, а за власним бажанням. Якщо ваш малюк заснув ще до настання Нового року, не будіть його спеціально, швидше за все, він буде вередувати.

► Для дітей шкільного віку можна організувати святковий стіл в окремій кімнаті. Вони зможуть відчувати себе вільно, проте все ще будуть під наглядом під наглядом.

Також вони із задоволенням беруть участь в загальному святкуванні, якщо в компанії є їх ровесники.


Святкування з ровесниками / Фото LongIsland

► Підлітки переважно не хочуть зустрічати свято в сімейному колі, а обирають веселитися в компанії однолітків. Батькам варто заздалегідь з'ясувати, до кого саме в гості йде дитина, і поговорити з батьками того підлітка. А також провести з вашою дитиною профілактичну бесіду на тему вживання алкоголю.

До теми Як говорити з дитиною про шкоду алкоголю: дієві поради для батьків

Також можете запропонувати відсвяткувати Новий рік у вас вдома. Гарантуючи, надати їм окрему кімнату, а самі на кілька годин підете в гості. Діти зможуть провести деякий час без дорослих, але при цьому не будуть всю ніч самі.