• Відтворіть перше побачення

Ви можете відтворити своє перше побачення з коханим. Якщо це можливо, хай воно буде в тому ж місці. Проте важливо пам’ятати, що потрібно зануритися в атмосферу першого побачення, а не ідентично та з усіма деталями його повторювати.

Важливо 5 ефективних методів для покращення шлюбу: рекомендації психолога

Крім цього, ви можете просто пригадати всі радісні, щасливі та кумедні моменти вашої пари. Налийте собі горнятко гарячого шоколаду або келих вина, дістаньте фотоальбоми, старі диски, подивіться спільні фото і відео. Так зможете не тільки згадати все приємне і радісне, але і помріяти про те, що буде.


Відтворіть перше побачення / Фото New York Post

• Романтичний вечір

Класична романтична вечеря при свічках, можливо, звучить банально, проте не можна про неї забувати. Якщо в галасливій та активній буденності вам не вистачає розмови на самоті, нікуди не поспішати, смачно поїсти, помріяти та розслабитися, тоді сміливо обирайте цей варіант.


Романтична вечеря / Фото 417 Magazine

• Порція адреналіну

Небезпека, яку закохані пережили разом, зближує. Усе через адреналін та інші гормони, що виробляються у людей в моменти екстремальних переживань. Тому, наприклад, пара може піти на заняття зі скелелазіння або влаштувати перегони на картингу.


Порція адреналіну / Фото Pinterest

• День виконання бажань

Перед Днем Святого Валентина, дайте одне одному величезний список різноманітних бажань. У саме ж свято хай кожен виконає кілька з прописаних пунктів. Що саме – виявиться сюрпризом та інтригою дня.


Виконайте бажання / Фото Southlake Style

Або станьте чарівником для своєї половинки. Для цього заздалегідь дізнайтеся, які невеликі, але дуже важливі бажання є у коханої людини, та виконайте їх для неї.

• Проведіть день, мов герої романтичного фільму або серіалу

Замість того, щоб переглядати фільми на Netflix, можна деякі з них відтворити. Наприклад, вивчити разом танець або пісню з "Брудних танців" чи переодягнутися в наряди головних героїв улюбленої стрічки.


"Брудні танці" / Скриншот з відео

• Подорож

Якщо це можливо, то можна порадувати кохану людину приємною новиною – ви відправляєтеся у спільну мандрівку. Вашій половинці нічого не потрібно робити, адже ви заздалегідь все запланували, забронювали та оплатили. Зовсім не обов'язково летіти у далекі краї, поїздка може бути й у сусіднє місто.


Подорож / Фото Prague Photographer

• Романтичний квест

Для тих, хто любить влаштовувати для другої половинки усілякі сюрпризи та загадувати загадки, найкращою ідеєю на 14 лютого – влаштувати романтичний квест.

Цікаво Подарунки на 14 лютого, які потішать кохану людину

Підготуйте невеликі сюрпризи або валентинки для такого квесту, заховайте їх по вашій квартирі або десь за її межами, де ви плануєте провести вечір.