► Не втрачайте часу

На сайтах знайомств чи у мобільних додатках величезний вибір кандидатів. Саме тому варто спробувати звузити параметри пошуку, бо є ризик витратити на це все життя. Про це розповіла психолог Елі Фінкель виданню Elle.

До теми Стосунки у соцмережах: що може дратувати вашого партнера

Важливо визначити для себе кілька найважливіших критеріїв. Наприклад, вік, освіта, соціальний стан, місце проживання, риси характеру. Тільки тоді можна розпочинати листування з потрібними людьми.

► Не дуже покладайтеся на анкети

Віртуальні анкети – це ще не гарантія того, що потрапите на потрібну для вас людину. Завдяки ним відбувається початковий відсів.

Анкети допомагають визначитися лише загальні параметри: регіон проживання, освіту. В іншому варто довіряти своїй інтуїції.


Перегляд анкет / Фото Ladders​

► Не затягуйте листування

Спілкування онлайн має сенс на етапі зав'язування знайомства. Дайте собі час на обмін листами, але не піддавайтеся спокусі продовжити цей етап. Якщо новий знайомий вам цікавий, призначайте особисту зустріч.

Адже тривалий обмін листами може ввести в оману. Якщо співрозмовник щирий, ми мимоволі починаємо вибудовувати уявний образ, який скоріш за все не зійдеться з реальністю. Корисніше зустрітися і визначитися, чи варто продовжувати спілкування.

Цікаво Як зберегти та не зруйнувати стосунки у буденності: 5 порад для вічного кохання

► Зустрічайтеся в кафе

Де призначити перше побачення? Оптимальний вибір, як показують дослідження, – запрошення на чай чи каву в кав'ярню. Похід в кіно, на концерт, виставку або навіть в ресторан – невдале рішення, бо зустріч в людному місці не дає повного уявлення про людину. А атмосфера кав'ярні й загальний стіл створюють ефект довіри й налаштовують на спілкування одне з одним.