У Сіріо непростий діагноз – тетраплегія, що є однією з найважчих форм дитячого церебрального паралічу (ДЦП), при якому може бути повністю відсутній рух кінцівок і порушена робота органів мови.

Цікаво Мати залишила сина сусідці та не повернулася: що сталося з хлопчиком

Крім цього, у хлопчика постійно відкритий рот. Він не може правильно вимовляти слова та ковтати, тому харчується через зонд в шлунку. Попри всі труднощі, Сіріо завжди веселий та активний. У нього неймовірна жага до життя та стійкість, якій могли б позаздрити дорослі люди.

Скажімо, що ми є частиною тих, кого виключили зі світу з моменту народження. Але ми ніколи не хотіли приймати це пасивно,
– пригадала мати Валентина.

Саме тому жінка вирішила створити сторінки в Instagram і Facebook, щоб ділитися фото та відео з життя її сина. Наприклад, це можуть спогади, як Сіріо пішов до школи з величезним рюкзаком, сам катається на іграшковому автомобілі або будить свого старшого брата Ніло.

Ми хотіли розповісти історію інвалідності інакше. Розповісти її, якою вона є, з чим нелегко зіткнутися. Проте з правильною допомогою, можна дозволити цим дітям насолоджуватися чимось, що насправді можна назвати життям,
– повідомила Валентина.

"За короткий час реакція, особливо сімей, які живуть у подібних ситуаціях, була потужною та захоплюючою. Тому ми вирішили продовжувати", –додала Валентина.

Важливо 70 тисяч доларів за порятунок доньки: яким незвичним методом мати вирішила подякувати незнайомцю

Мати зазначила, що хоче зруйнувати клеймо, яке часто оточує інвалідність. А також показати, що наявність особливих потреб не означає закінчення розваг для дитини. "Ми зрозуміли, що говорити потрібно, не шукаючи жалю. Проте це відрізняється від звичного способу розповіді про інвалідність", – розповіла Валентина.

Дивіться фото з життя Сіріо: