У 2016 році Барбара Хіггінс та її чоловік Кенні Банжофф пережили трагедію: їх молодша донька Моллі у віці 13 років померла через недіагностовану пухлину мозку.

Цікаво Обійнялися і трималися за руки: фото зустрічі близнюків, яких розлучили після народження

Після смерті дівчинки подружжя вирішило, що вони хочуть третю дитину. Для цього у Бостоні вони знайшли клініку екстракорпорального запліднення (ЕКЗ – 24 канал) для жінок, які старше 50 років.

Вагітність Барбари Хіггінс минула легко. Жінка це пояснила тим, що у неї хороші гени та вона веде здоровий спосіб життя. Всі 9 місяців вона залишалася активною, займалася кросфітом і силовими тренуваннями.

"Джек тут, і у цього маленького хлопчика попереду ціле життя. Я не знаю, якою я буду через 10 років, але якими ви будете через 10 років? Ніхто не народжує дитину і не знає з упевненістю, що зможе побачити, як ця дитина виросте", – відповіла Барбара Хіггінс критикам, які засуджували її за вагітність у 57 років.

Важливо Вона все ще хоче додому, – чоловік 10 років шукає дружину, яка зникла під час страшного цунамі

Жінка сподівається, що її історія вселить надію в жінок, які намагаються завагітніти, і доводить, що вік — це дійсно просто число. Головне — на скільки років ви себе почуваєте