Неві та Луї народилися після екстреного кесаревого розтину на 30-му тижні вагітності у Жіночій лікарні Ліверпуля 8 березня 2021 року.

Цікаво Перша реакція хлопчика з вадами слуху на мамин голос: зворушливе відео

Лора Хаф народжувала вперше й вона була налякана. Адже лікарі попередили, що останні кілька тижнів вагітності її донечка може не протриматися.

У Неві був зворотний кровотік і вона не отримувала достатньої кількості поживних речовин, але, попри те, що дитина була "такою крихітною", вона не мала потреби у кисневій підтримці.

Вона неймовірна. Лікарі сказали, що ніколи не бачили настільки маленької дитини, яка не потребувала б допомоги,
– повідомила мама Лора Хаф.

Проте ускладнення виявили у новонародженого сина Луї, адже у хлопчика перестали працювати легені. Лікарям довелося доглядати за близнюками у різних відділеннях.

"Було жахливо, коли їх розлучили при народженні, але я плакала від радості, коли вони знову опинилися разом. Вони обіймали один одного ніжками й обіймалися, в якийсь момент навіть трималися за ручки. Вони були такими милими", – повідомила Лора Хаф.


Возз'єднання Неві та Луї / Фото BBC

Важливо Вона все ще хоче додому, – чоловік 10 років шукає дружину, яка зникла під час страшного цунамі

Лікарі сподіваються, що близнюки з мамою зможуть поїхати додому вже за місяць. "Вони неймовірні. Вони такі сильні. Я дуже пишаюся цим", – додала мати.