Мері – британка, а Джейк родом з Тринідаду. Пара закохалася в ті часи, коли Джейк служив у Британській армії протягом другої світової війни, пише Bored Panda.

Цікаво! Пара, яка летіла додому з усиновленою дитиною, отримала неочікуваний сюрприз під час польоту

Проте сім’я дівчини була проти їх шлюбу. Батько Мері сказав тоді, що якщо вона вийде за нього заміж, то може ніколи не повертатись додому.

І пара вирішила піти проти всіх. Їхні перші роки шлюбу у Бірмінгемі були жахливими. З ними майже ніхто не розмовляв, їм не хотіли здавати житло і в них не було грошей. Але Мері та Джейк не здавалися.


Мері та Джейк Якобс в юності / Фото ВВС

Поступово їх життя почало налагоджуватись. Мері отримала посаду вчителя у школі, а Джейк спочатку влаштувався працювати на фабрику, а потім — на пошту. Згодом вони також змогли знайти друзів.

Дівчина завжди попереджала тих, хто запрошував її в гості, що її чоловік – чорний. Часто з нею після цього не розмовляли і відмовляли в зустрічі.

Але пара разом вже 70 років і вони жодного разу не пошкодувала про те, що прожила разом стільки років. Тепер Мері та Джейк служать натхненням для сотень міжрасових пар у всьому світі.


Пара досі живе щасливо разом / Фото ВВС

Їх історія життя та кохання набрала шаленої популярності в інтернеті та породила низку позитивних коментарів. Так, люди пишуть: "Моє єдине бажання – посміхатися, як ця жінка, коли я досягну такого віку", "Ці люди герої" тощо.