Пара кілька років намагалася народити дитину, проте в них нічого не виходило, було кілька викиднів та багато стресу. А тому Дастін та Карен вирішили всиновити малюка. Саме тому вони були змушені летіти з 8-денною дитиною з Колорадо до Каліфорнії, передає видання Washington Post.

Цікаво! Хлопчика зі школи забрав Джейсон з фільму жахів "П'ятниця 13-е": моторошне відео

Так, чоловік розповів, що він мав змінити малечі підгузок, тому попросив стюардесу на ім'я Дженні привести пару в кімнату, де вони змогли б це зробити. "Дженні та її колега привітали мою дочку і ввічливо запитали, що спонукало до польоту з такою юною дитиною. Я розповів їм історію про всиновлення", – написав Дастін у твіттері.

Повернувшись до своїх місць, інша стюардеса підійшла до сім'ї та запитала в них про дівчинку. Через п’ять хвилин вона сказала у гучномовці наступне: "Пані та панове, сьогодні на рейсі дуже особливий гість. Їй всього 8 днів, і вона подорожує додому зі своїм новими мамою та татом". Салон вибухнув оплесками. Всі пасажири почали одразу вітати подружжя.


Подружжя Дастін та Карен Мурр / Фото The Washington Post

Стюардеса роздала серветки та ручки для кожного, хто захотів записати повідомлення для нових батьків. Так, на одній із серветок було написано: "Мене прийняли в сім'ю 64 роки тому. Дякуємо, що подарували цій дитині вашу люблячу сім'ю. Вітаємо".

Екіпаж зібрав усі серветки і прочитав декілька з них вголос.

  • "Пийте багато вина!"
  • "Натирайте один одному ступні і розтирайте ноги дитини".
  • "Завжди кажи їй, що ти її любиш".
  • "Насолоджуйтесь кожною хвилиною. Час проходить дуже швидко".

Після оплесків стюардеси зв’язали близько 60 серветок і подарували їх новоствореній сім'ї. Згодом мати Дастіна вклеїла ці серветки в книгу, щоб пара могла зберегти поради та добрі побажання для внучки.

Коли вони повернулися додому в парк Буена в окрузі Оранж, Дастін Мур зв’язався з авіакомпанією та повідомив про цей жест.