Відомо, що подружжя найняло підрядників для ремонту даху. Після виконання робіт пенсіонери заплатили їм за роботу 33 тисячі доларів.

Цікаво 89-річний дідусь щоразу біжить за машиною онуки: жінка поділилася зворушливою традицією – відео

Відразу перевірити якість виконання вони не могли, адже дідусеві та бабусі це було не під силу. Тільки з часом вони дізналися, що потрапили на шахраїв, адже ніякого ремонту не було. Бригада просто прикрила пошкоджені частини даху толем, взяла гроші та втекла.

Коли пенсіонери подали заяву до поліції, там вирішили допомогти подружжю не тільки знайти шахраїв. Офіцери, які розумілися в будівництві, об'єдналися з кількома мешканцями району, аби полагодити дах родині Пет.

Дізнавшись про те, що співробітники поліції безкоштовно роблять ремонт літній парі, місцевий будівельний магазин пожертвував сім'ї матеріали, інструменти та всю необхідну фурнітуру. Керував проєктом один із сусідів, який займався цією справою професійно.

Важливо Понад 50 років родичі відправляють одне одному однакові листівки: оригінальна традиція

Крім того, у поліції розпочалися активні пошуки злочинців, сподіваючись повернути родині гроші. Самі пенсіонери дуже вдячні усім за допомогу, адже на нову бригаду у них би не вистачило коштів.

Дивіться відео: як люди допомагали родині Пет