Відповідну постанову Кабінету Міністрів України було прийнято на засіданні уряду 20 січня 2021 року. Про це повідомив Урядовий портал.

Важливо Зарахування дитини в дитячий садок: які зміни пропонують народні депутати

Викладення цього порядку у новій редакції дасть змогу:

  • врегулювати проблемні питання першочергового забезпечення реабілітаційними послугами дітей з інвалідністю, які не отримали такі послуги в попередньому бюджетному році внаслідок відсутності бюджетних коштів або у зв'язку з довготривалою хворобою дитини;
  • збільшити питому вагу витрат на надання реабілітаційних послуг для однієї дитини;
  • включити у граничну вартість реабілітаційних послуг вартість перевезення дитини з інвалідністю;
  • спростити адміністративні процедури та прискорити процес надання реабілітаційних послуг.

Цей документ забезпечить доступність послуг для сімей, в яких є дитина з важкою формою інвалідності та потребує реабілітаційних послуг. Крім цього, дасть змогу підвищити якість їх надання.

Крім цього, за ініціативи Олени Зеленської Мінцифра запускає проєкт Дія.Безбар’єрність. Це буде розділ з послугами для людей, які найбільше потребують допомоги.

Наша спільна ціль — щоб люди з інвалідністю, молодь, батьки, люди старшого віку могли швидко та зручно знайти усю необхідну інформацію про пільги та свої права. Кожен українець отримає доступ до державних послуг тоді і там, де це зручно для нього,
– повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Цікаво Як оформити біометричний закордонний паспорт для дитини в Україні: нюанси та відмінності

У розділі Дія.Безбар’єрність на порталі Дія буде розміщено опис державних послуг, доступних онлайн та офлайн. Платформа допоможе за декілька кліків дізнатися, яку підтримку надає держава, куди звертатися та що для цього потрібно.