Співробітники закладу повідомили, що загорівся сусідній котедж. Молодята вирішили шукати притулку всередині церкви, де вони одружувалися.

Цікаво Церемонія в лікарні замість пишного весілля: чому наречені раптово змінили план святкування

Парі довелося терміново думати про те, де продовжити банкет і чим нагодувати гостей. Організувати свято з нуля в цю ж хвилину не виходило. Гості вже були готові розійтися, коли виявилося, що керівництво яхт-клубу зв'язалося з іншими підприємствами міста і попросило їх разом врятувати весілля Елізабет і Джейка.

Люди з радістю прийшли на допомогу й стали терміново організовувати свято: знайшовся вільний банкетний зал, на кухні яхт-клубу працювали кухарі, які упаковували 120 страв "на виніс", сусідні ресторани поділилися посудом, серветками та прикрасами.

На острові відсутній транспорт, тому абсолютно все довелося приносити в руках на нове місце святкування.

Важливо Чоловік орендував кінотеатр, аби показати дружині відео: чому ролик розчулив жінку до сліз

Всього за годину для Елізабет і Джейка вдалося організувати новий банкет, який був ще краще того, що вони спланували самі. Власники бізнесів не взяли з них за це жодних грошей.

За словами молодят, день їхнього весілля вийшов незабутнім. Таким його зробили не тільки рідні та друзі, а й зовсім незнайомі люди, яким вони завжди будуть вдячні за це.