Мама нареченої, яку звати Таура, потрапила до лікарні напередодні весілля. Ще у 2018 році їй поставили діагноз – четверта стадія раку легких. Вона боролася за своє життя, проте сталося чергове загострення. Стан жінки стрімко погіршувався, тому її помістили на апарат ШВЛ.

Цікаво Кричала, що вагітна від нареченого та хотіла зірвати весілля: незнайомка увірвалася на церемонію

Наречена з нареченим розуміли, що Таура не зможе бути присутня на церемонії. Проте Карлі не збиралася здаватися, а вигадала метод, який допоміг матері побувати на весіллі доньки.

Вона так довго і так завзято боролася. Вона хотіла бути на цьому весіллі, тому я прагнула зробити все, що в моїх силах, аби вона була присутньою,
– пригадала Карлі.

Дівчина змогла отримати дозвіл лікарів і домовилася з групою пацієнтів з відділення її матері. Саму церемонію влаштували в конференц-залі лікарні. Карлі йшла по проходу під руку з нареченим, за нею йшли 4 її братів, а в залі стояли найближчі родичі та друзі. Таура не могла піднятися з ліжка, тому пацієнтку привезли в зал на ньому. Не забувши розташувати його так, аби мати могла все бачити.

Читайте також В шльопанцях на шкарпетки та рваних шортах: соцмережі обурив одяг нареченого на весіллі – фото

Після весілля Таура пішла на поправку. Проте все ще була занадто слабка, аби прийти на повномасштабне свято, яке її донька влаштувала згодом.