Бачачи сум дівчинки, мама та бабуся вирішили її розвеселити. Для цього вони таємно попросили родичів і друзів влаштувати маленький парад перед їх будинком.

Цікаво Як 4-річна дівчинка врятувала мамі життя: захоплююча історія – фото та відео

У свій день народження Наталі радісно вітала парад з авто, на який погодилися усі запрошені. Люди весело махали дівчинці, вітали її з днем народження та передавали подарунки.

Потім на дорозі з'явилося поліцейське авто. Наталі була настільки щаслива, що бігала колами й підстрибувати. Проте найбільше захоплення дитини було в момент, коли з авто вийшла жінка-офіцер. "Вона була здивована, коли офіцер, який вийшов з патрульної машини, була жінкою. Тоді Наталі сказала: "Вона така дівчина, як я", – пригадала мама.

Крім цього, до будинку приїхали рятувальники. В цей момент Наталі вже не знала, як ще висловлювати свою радість і застигла на місці.

Мати пригадала, що у деякі дні Наталі хоче стати балериною, а іноді лікарем. Проте незалежно від дня вона дуже любить пожежників та поліцейських. Після закінчення свята дівчинка сказала, що це був її найкращий день народження.