Зник, а не покинув: чому партнер раптово та без пояснень може пропасти
Трапляються випадки, коли кохана людина раптово зникає з вашого життя. Тоді може виникнути багато нерозумінь, питань "чому" та "що робити".
Причини, чому людина розриває будь-які зв’язки, можуть бути різні. Психолог Сет Гілліган на сайті WebMD назвала найбільш поширені.
Цікаво 5 популярних, але застарілих правил побачень: від чого можна відмовлятися
► Насправді не подобаєтеся людині. Найбільш ймовірна причина, через яку людина зникає з вашого життя: вона не хоче продовжувати стосунки з вами. Може бути таке, що вона вам подобалася більше, ніж ви їй, або їй не сподобалося те, що ви сказали.
► Боїться обов'язків. Одночасно може бути й навпаки: людина була закохана, але сила її емоцій була руйнівною. Можливо, вона боялася зблизитися з вами та травмуватися.
► Зустріла іншу людину. Це не означає, що раніше ви їй не подобалися. Проте сталося так, що вона зустріла когось цікавішого.
Зустріла іншу людину / Фото Greater Good in Action
► Це гра. Зникати та ігнорувати вас, поки не відчуєте відчай, а потім з'явитися знову, тільки-но ви втратите надію. Це виводить із рівноваги та дозволяє контролювати вас у стосунках.
► Насправді багато справ. Не обов'язково зникнення повинне стосуватися вас. Можливо, що у людини дійсно багато справ. Крім цього, це може бути особистісна криза, проблеми з законом чи зі здоров’ям. Це можна визначити, наприклад, по тому, як часто людина активна в соцмережах.
Якщо ви таки докладете зусиль та знайдете пояснення, чому саме людина вирішила припинити з вами контактувати – навряд чи будь-яка з відповідей вам сподобається. Найімовірніше пояснення звучить так: людина хотіла розірвати стосунки, не виконуючи незручну роботу – розповідати вам і розбиратися з емоціями.
Що потрібно робити
Тут не буде поради "не думати про це". Ви подумаєте про це. Багато разів. Наш розум так влаштований, і нам не подобаються загадки, які ми не можемо вирішити. Важливо в такому випадку прийняти, що ви будете повертатися до цих питань знову і знову, намагаючись з'ясувати, що сталося, вишукуючи мізерні підказки.
Пошук в соцмережах / Фото Jooinn
Варто не забувати при цьому, що саме у вас є певний контроль над тим, скільки енергії ви витрачаєте на свою детективну роботу. Від постійного оновлення сторінки в Інстаграм чи Фейсбук залишиться більше питань, ніж відповідей. Краще менше моніторити людину у соцмережах.
Не потрібно втягувати у це друзів та бавитися у детектива, бо навряд чи це допоможе. Якщо людина все ж з'являється через деякий, будьте дуже обережні. Ймовірно, ситуація може повторитися, хіба що у неї була причина, яку ви вважаєте серйозною.
Остерігайтеся думок "Мені повинні все пояснити" чи "Я заслуговую на відповідь". Вони підсилюють почуття несправедливості. Людина має право діяти на власний розсуд.
Важливо Шлюб руйнується: які головні ознаки на це вказують
Гірка правда в тому, що ви не можете контролювати поведінку інших, навіть якщо ви поділилися з ними своїм часом. Все, що ви справді можете контролювати, то це вашу реакцію на те, що трапилось.