Мати різні хобі

Інколи люди у стосунках намагаються підлаштуватися під партнера й змушують себе полюбити те саме, що і він. Спроби зрозуміти захоплення і хобі людини, яка подобається, дуже гарне прагнення. Проте якщо не вдається, не варто бачити у цьому трагедію.

Цікаво Як перемогти в собі ревнощі: психолог пояснив, чому з'являється це почуття

Потрібно зрозуміти, що різні хобі не заважають людям бути разом, а лише позбавляють духу суперництва і дозволяють залишити трохи часу тільки для себе.

Окремі друзі

Добре, якщо у вас є велика компанія, з якою вам весело. Проте чоловіки та жінки дуже потребують часу, який можна провести окремо одне від одного. Проводьте хоч трохи часу порізно, щоб встигати скучити один за одним.

Окремі друзі / Фото Getty Images

Побут

Пари, які живуть разом, можуть спокійно дивитися різні фільми, їсти різну їжу і навіть не завжди розмовляти. У ті рідкісні моменти, коли хочеться побути один на один з думками, не потрібно тікати в найближчий супермаркет і ховати думки серед полиць. Достатньо сказати партнеру про своє бажання побути на самоті.

Читайте також Чи є у стосунків майбутнє: які питання потрібно поставити партнеру ще на початку

Прийняття рішень

Є моменти, коли поради одне одного взагалі не потрібні. Пропонувати свою допомогу або ділитися думкою, якщо про це просять, – це чудово. Проте важливо залишати місце для себе і не перетворюватися в чиюсь половинку. Тоді шансів на більш міцний і збалансований союз буде набагато більше.