Однозначної відповіді на питання, як сприймати дистанцій шлюб, – немає і бути не може. Тут все залежить від того, як люди, які вважають себе подружжям, домовилися між собою. Якщо їх це влаштовує, вони вважають, що це шлюб, – значить, так воно і є.
Цікаво Стосунки на межі завершення: які "чотири вершники" вказують на проблеми у відносинах
При цьому чоловік може перебувати в одному місті, жінка — в іншому, але вони почуваються парою. Домовилися, що не зраджують одне одному та часто їздять в гості. Хтось може точно так само жити, але не вважає шлюбом, – це теж їх домовленість та вибір.
Стосунки на відстані / Фото Getty images
Оцінюючи такі стосунки, кожен виходить зі свого досвіду. Якщо є негативні асоціації з такою формою шлюбу, то ми його таким не вважаємо, якщо позитивні — впевнені, що це саме шлюб, а не зустрічі двох коханців.
Що позитивне у таких стосунках
Говорити, що дистанційний шлюб надає винятково негативний вплив на взаємини двох людей, було б неправильно. У нього є і незаперечні плюси, головним з них є задоволення, яке він приносить двом.
Дистанційний шлюб / Фото Getty images
Кожна зустріч стає святом, до якого люди готуються, заздалегідь смакуючи приємні події. Додайте до цього повну незалежність цих людей від побуту, об який, як відомо, найчастіше і розбиваються любовні човни. Тоді зрозумієте, що задоволення, яке вони відчувають від цих взаємин, безмежне і, що важливо, безтурботне і нічим не затьмарене.
Важливо Особливості ревнощів: хто найбільше схильний та як проявляється
Недоліки стосунків
Проте тільки вони припиняють його відчувати, шлюб розпадається, оскільки в плані взаємин він безперспективний. Дистанційний шлюб ніяк не розвивається, у подружжя немає спільної мети (наприклад, виховання дітей або спільне накопичення матеріальних благ), їх об'єднує тільки пристрасть, а вона найчастіше закінчується разом зі шлюбом.