Мама обожнює фотографувати своїх дівчаток, які підкорюють з першого погляду своєю життєрадісністю і чарівністю.

Важливо З народження в лікарні: чоловік удочерив дівчинку, яка понад рік жила серед медиків

Лілія розповіла, що доньки народилися після непростої вагітності з фето-фетальним трансфузійним синдромом. Це рідкісне і часто небезпечне ускладнення багатоплідної вагітності, яке пов'язане з високим ризиком інвалідності та смертності.

Мама зазначила, що їм пощастило, адже лікарям вдалося діагностувати небезпечний синдром досить рано. Це допомогло уникнути серйозних наслідків.

Вони – справжні борці з перших днів життя. Починаючи від перебування у відділенні інтенсивної терапії та закінчуючи тривалою реабілітацією. Сьогодні все набагато краще і дівчатка радують нас з чоловіком своїм здоров'ям,
– повідомила Лілія Альварадо.

Жінка зізналася, що після пологів у неї з'явилася пристрасть до фотографії. Її доньки стали найбільшим натхненням. Саме завдяки їм вона вирішила вчитися і розвивати в собі цю пристрасть.

Цікаво 3-річна дівчинка допомогла мамі змінити колір волосся: курйозне відео

"Вони народилися з проблемним здоров'ям, тому, безумовно, моєю метою завжди були не просто посередні фотографії. А створення кадрів, які демонструють безтурботні моменти з дитинства, що викликають на обличчі тільки посмішку", – розповіла Лілія Альварадо.

Дивіться фото, які робить Лілія Альварадо: