• Неможливо побудувати нові відносини

Спілкування з колишнім партнером апріорі не може нести виключно дружній характер. Він не буде підтримувати спроби піти на побачення з кимось іншим й може навіть перешкоджати спробам знайти собі когось.

Цікаво Чи є у стосунків майбутнє: які питання потрібно поставити партнеру ще на початку

Це не через те, що колишній хоче відновити стосунки. Просто бачити, що без нього все добре – дивно. Та й на самолюбство це впливає негативно.

• Важко пояснити спілкування теперішньому хлопцю

Якщо з колишнім партнером зустрілися випадково в супермаркеті через 5 років після розриву й вирішили випити кави – це нормально. Проте навіть в такому випадку у теперішнього хлопця можуть виникнути питання.

Якщо ж розійшлися не так давно, проте досить часто спілкуєтеся, разом вигулюєте собак й без задньої думки можете покликати колишнього на подвійне побачення – це не дуже здорово.


Пояснити спілкування теперішньому / Фото BuzzFuse

Важливо знайти баланс між ввічливим кивком та спільними поїздками з новими партнерами. Наприклад, додати до кивка питання про те, як справи, а почувши відповідь, ввічливо завершити розмову.

• Хворобливі переживання

Не всі розставання схожі на спільне мирно прийняте рішення. Якщо хтось один зробив іншому боляче (а швидше за все так і було), то зустрічі, спілкування та чати до 5 ранку будуть погіршувати ситуацію, заганяючи в емоційну нестабільність. Тому важливо не йти на ризик спілкування з колишнім.

• Різні цілі спілкування

Які можуть бути цілі спілкування з колишнім партнером:

  • Хочеш повернути його, а він хоче вбити час.
  • Він хоче повернути тебе, а тобі просто хочеться пом'якшити розставання.
  • Ви просто спите.

Читайте також Правила, які треба порушувати: 3 помилкові стереотипи щодо стосунків

У кожній з перерахованих вище ситуацій – різні цілі спілкування. Аби позбавити себе від несподіваної розв'язки, краще одразу зрозуміти для чого це потрібно.