Майк та Емі зустрічалися 2,5 роки, були неофіційно заручені та навіть призначали дату весілля. Проте чоловік вирішив зробити ще одну пропозицію. Адже першого разу він не встиг вчасно забрати кільце у ювеліра.

Цікаво На весіллі офіціантка зіпсувала плаття мамі нареченого: чому за це отримала чайові від нареченої

Чоловік вирішив, що пропозиція має бути оригінальною, тому влаштував фальшиву надзвичайну ситуацію. Для цього він попросив допомоги у вагітної знайомої та у декількох пожежників.

У день, коли Майк мав робити пропозицію, він показав Емі фейкове фото з програми Citizen для відстеження злочинів і надзвичайних ситуацій. У повідомленні говорилося, що у жінки ось-ось почнуться пологи недалеко від того місця, де гуляла пара. Закохані негайно кинулися допомогти.

Поки Емі дізнавалася про стан вагітної, яка сиділа на лавці в оточенні пожежників, Майк встав на одне коліно перед коханою. Коли вона повернулася та побачила свого нареченого з каблучкою, то зрозуміла, що уся ця ситуація вигадка.


Хто допомагав організувати пропозицію / Фото New York Post

Читайте також Як кур'єр врятував 4-річного хлопчика, якого притиснула важка коробка: відео

Хоч Майк знову почув від коханої "так", проте чоловік попередив, що не радив би іншим повторювати цю ідею, якщо не впевнені в почутті гумору дывчини.

Дивіться відео: як Майк робив пропозицію