Хороший шлюб вимагає зусиль двох закоханих людей, які вкладають в нього власний час та енергію, пише Yourtango.

Цікаво! Як зміцнити свої стосунки при постійному перебуванні разом

6 звичок, завдяки яким ваш шлюб переживе безліч негаразди

  • Часто тримайтеся за руки

Ніколи не недооцінюйте цю звичку, адже шкіра ваших рук запам'ятовує та зберігає як позитивний, так і негативний дотик. Тож, це чудовий спосіб зберегти більше любові у своєму банку пам’яті.

  • Помічайте добрі речі

Пари повинні бути детективами у своєму шлюбі. Тобто, якщо ви хочете чудових стосунків, то вам потрібно шукати та посилювати хороші речі у вашому спільному житті.

А коли виникає конфлікт, який часто затьмарює все хороше в стосунках, просто згадайте, що ви насправді любите про свого партнера і намагайтеся знайти компроміс. Будьте уважні до того, що цінуєте, і обов'язково нагадуйте про це своєму партнеру.


Поводьте більше часу разом / Фото Unsplash

  • Не бійтеся сварки

Мудрі пари знають, що сварки – це частина «пейзажу» будь-якого хорошого шлюбу. Парам не варто уникати конфлікту, краще поговоріть про проблеми в стосунках і пошукайте компроміс, який влаштує обох. Коли ви слухаєте і розумієте один одного, зв’язок, який вас з'єднує, стає ще сильнішим.

  • Регулярно проводьте час разом

Так само, як ніжній квітці потрібна вода, щоб вижити, великим стосункам потрібна регулярна «доза доброї спільної забави», щоб процвітати. Тому свідомо і навмисно проводьте якісно час разом.

Робіть те, що вам найбільше подобається. Це може означати перегляд улюбленого телешоу разом, некваплива ​​прогулянки в парку або романтична вечеря в улюбленому ресторані. Будьте креативними і робіть це регулярно.

Цікаво! Що відбувається з парою, яка перебуває у довготривалих відносинах

  • Не забувайте про секс

Секс може міцно зв'язати вас обох. Адже це фізичне нагадування про те, що ваше кохання все ще живе і здорове, навіть якщо воно час від часу забувається у образах чи сварках.

Заняття сексом допомагає зняти стрес і вивільняє ендорфіни та інші гормони, завдяки яким ви почуваєте себе добре. Найголовніше, що секс – це важливий компонент будь-яких здорових стосунків.

  • Майте час для себе

Здорові пари мають здоровий зв’язок, але вони також створюють місце для свого "я". Це може бути зустріч з друзями, розслабляючий масаж або тренування в місцевому спортзалі. Це може бути будь-що, де вам добре наодинці і коли вам це потрібно. Час наодинці дозволяє вам задовільнити власне благополуччя та щастя.