Психологи розповіли про те, які цікаві речі відбуваються в парах, які вже давно разом, пише журнал "Единственная".

Цікаво! 8 найважливіших речей, які повинні робити всі пари для міцних стосунків

Своя мова спілкування

Пари, які перебувають у відносинах не один рік, мають свою власну "мову". Вони так близько і давно спілкуються, що розуміють один одного з пів слова. Часом оточуючі можуть не розуміти чи дивуватися тому, як закохані спілкуються. Але це все – результат тривалого і близького спілкування, в якому люди в деякі моменти "зливаються" в одне ціле.

Атмосфера довіри

Всі сімейні психологи запевняють, що одна з умов тривалих та щасливих стосунків – це взаємна довіра. Проте атмосферу повної довіри не можна виробити відразу, іноді на це йдуть роки спілкування. Але перевага довірчих відносин в тому, що перед людиною можна бути самим собою.


Партнери безмежно кохають та довіряють один одному / Фото Unsplash

Схожість в зовнішності та манері вираження

Психологи також помітили, що пари, які вже давно разом, навіть зовні стають схожими один на одного.

Один психолог навіть висунув теорію, чому люди в парі стають схожими один на одного. Він вважає, що з плином часу у людей стають схожими реакції, вони використовують однакові м'язи міміки, часто говорять одні і ті ж слова, тобто однаково висловлюють свої емоції.

До теми! Як вибудувати хороші та міцні відносини в парі: 5 способів

До того ж, люди, які більшу частину часу перебувають разом, поступово приходять до спільного словникового запасу, у них стає схожою мова, паузи, навіть дикція. Це називається "емоційне зараження".

Загальне почуття гумору

Люди, які проводять багато разом часу, можуть сміятися з жартів один одного, навіть якщо їх не розуміють інші. Це дуже об'єднує. Ці жарти можуть бути абсолютно незрозумілі оточуючим, але зате закохана пара може з розуму сходити від спільного сміху.