Психологи запевняють, що найщасливіші діти походять з дому, де мама і тато справді люблять один одного. І ця прихильність не просто підтримується сама собою – вам потрібно розпалювати іскру у стосунках щодня, передає видання Parents.

Цікаво! Як 30-секундна звичка може покращити стосунки

В молодості ви часто обіймалися, цілувалися та шепотіли різні компліменти на вушко один одному. Пам’ятаєте, коли ви поводилися так закохано з чоловіком / дружиною? Якщо з народженням дітей чи просто з роками ваше кохання почало трохи гаснути, ви повинні робити кожного дня романтичні жести до коханого (коханої).

Любовні звички для сімейних пар:

  • Раніше ви завжди трималися за руки під час прогулянки. Продовжуйте це робити і зараз. І кажіть одне одному не просто "Я тебе люблю", а "Я все ще закохана/ий у тебе".
  • Замість того, щоб просто поцілувати в щічку коханого (кохану) при виході на роботу, поцілуйтеся по справжньому в губи (щонайменше 10 секунд).
  • Проявіть турботу, знайшовши одну нову рису у партнері, щоб робити йому компліменти щодня, навіть якщо сьогодні він просто голився.
  • Пригадайте, як ви фліртувати. Тепер, коли ви обоє метушитеся по кухні, дозвольте собі часті обійми.
  • Тримайте біля ліжка записник чи кольорові стікери і кожні кілька днів пишіть йому/їй солодку замітку. Можете вкинути таку записку в його /її портфель або на будь-який предмет, де ваше кохання її точно знайде.

Любовні записки
Залишайте милі записки коханим / Фото Nestle

  • Якщо ви занадто виснажені, щоб щось робити, то просто проведіть вечір разом або подивіться романтичний фільм.
  • Сфотографуйте себе на телефон, де ви тримаєте табличку чи лист паперу, на якому написано: "Не можу дочекатися тебе сьогодні ввечері" та надішліть йому електронну пошту. Це обов'язково підніме йому настрій на роботі.

До теми! Як зберегти щасливі стосунки після народження дитини

Поради від сімейних пар для збереження романтики:

  • "Ми почали подорожувати з нашими батьками. Так, ми поїхали на Кариби з моєю мамою і татом, коли нашому синові було 3 місяці, а Грецію відвідали з свекрухою. Таким чином ми отримуємо безкоштовну няню від рідних, яким довіряємо, і ми насправді можемо відпочити". (Моніка, Нью-Йорк)
  • "Щоразу, коли ми з чоловіком залишаємося в будинку самі на деякий час, ми даємо один одному наш особливий "погляд" (підмигуємо). Це сигналізує, що пора скористатися моментом!" (Енн Кавічі, Колумбія)
  • "В знак прихильності я іноді купую своєму чоловікові невеликий подарунок. Одного разу я побачила що йому потрібні нові сорочки, тому купила їх і поклала під подушку. Він оцінив мою турботу про нього". (Дженні, Нью-Йорк)