Для цього вам варто знову побачити у своєму коханому/ній всі ті хороші якості, які вас і привабили. Адже тоді ви бачили лише хороше і могли не помічати недоліків один одного, передає видання "Психологія сьогодні".

Цікаво! Відчуття кохання в повсякденному житті покращує самопочуття: дослідження

Проте, коли ви приділяєте увагу негативним речам, це буквально гальмує вашу здатність бачити позитивні речі і навпаки – чим більше ви почнете приділяти увагу речам, які вам подобаються у партнері, тим більше ви почнете бачити того, в кого закохалися одразу.

Тому ось проста вправа, яка допоможе вам покращити стосунки:

  • Візьміть клаптик паперу і ручку. Зручно влаштуйтеся, закрийте очі та згадайте, яким був ваш партнер на початку стосунків. Запишіть те, як ви тоді почувалися.
  • Потім запишіть у список усі хороші якості, які вам сподобалися у партнері, коли ви вперше познайомилися. Використовуйте якомога більше деталей.
  • Перш ніж лягти спати, допишіть до списку три речі, які вам сподобалось у ньому/їй сьогодні. Вранці прочитайте список.
  • Щодня додавайте до свого списку три нові пункти, які вам подобаються у партнері, щоб цей список збільшувався.
  • Робіть це щодня протягом 30 днів.

Це не повинні бути великі речами, можете писати будь-що: до прикладу, "мені подобається, що він тримав двері в ліфті відчиненими", або "мені подобається, що вона не розгубилася сьогодні" тощо.


Щодня виписуйте хороші якості партнера / Фото "МедикФорум"

Як ця вправа покращить ваші стосунки? Чим більше часу ви щось витрачаєте на роздуми, тим активніше воно буде у вашому психічному просторі і так ви зможе легко згадувати про такі хороші якості партнера.

Тобто перше, що вам спадає на думку, це не його дратівливі звички, а позитивні риси, які ви постійно "прокручуватимете" в голові. Адже ваша увага безпосередньо пов'язана з тим, що ви відчуваєте.