Справжній сенс шлюбу починається лише під час святкування шлюбу, – вважає експертка зі стосунків Стефанія Макадан, пише Yourtango.

Цікаво! Як зрозуміти, чи можна створювати стосунки з розлученим чоловіком: 3 ознаки

За її словами, захоплення у виборі весільного плаття, торта, першого танцю молодят тощо – це все необхідне для того, щоб день пари був ідеальним. Але, окрім того, саме планування весілля може допомогти вам бути разом наступні п’ять, десять, двадцять чи навіть п’ятдесят років.

Нижче наведено 5 порад, які допоможуть переконатися, що ваше весілля – це лише початок міцного шлюбу, наповненого любов’ю.

Як побудувати міцний шлюб під час планування весілля

  • Підготуйтеся до змін

Той, ким ви є сьогодні – це не зовсім та людина, якою ви будете все подальше життя. Те ж саме стосується і вашого партнера. Бо життя – це низка викликів, радощів, печалей та подій. Для того, щоб пройти життя, вам потрібно адаптуватися, зокрема розвиватися і змінюватися.

Так, іноді подружжя може відчувати загрозу у відносинах через це, тому переконайтеся, що ви готові змінюватися, коли обидва "ростете".


Приймайте зміни коханої людини

  • Розумійте, що у ваших стосунках будуть злети і падіння

У вашому шлюбі будуть як прекрасні моменти, так дуже важкі часи. Під час спільного життя у обох партнерів буде виникати багато почуттів – наприклад, гнів, страх, хвилювання та смуток, що часто призводить до конфлікту та стресу.

Тому будьте голові до злетів і падінь, йдіть "за хвилею кохання". Це означає, що ви повинні приймати та рухатися із життєвими напруженнями, вміло орієнтуючись у "морі емоцій" та приділяючи пильну увагу тому, що відбувається в даний момент. Але неприємності збільшуватимуться, коли ви будете заперечувати думку партнера, судитимете його, сваритиметеся тощо.

  • Зверніть увагу на межі

Ваші стосунки важливі, але ваше життя як особистості також важливе. Найчастішою помилкою, яку роблять всі пари, є "стати одним цілим" та втратити зв’язок із власними бажаннями, потребами, сподіваннями та мріями.

Здоровий баланс між спільними інтересами та індивідуальними інтересами підтримуватимете стосунки свіжими та цікавими надовго. А надмірно злившись між собою, ви створите задушливе середовище, яке може "стискати" партнера чи вас.

Важливо! Як побудувати щасливі довготривалі стосунки: сімейна пара поділилася цікавою інструкцією

  • Говоріть про секс

Секс – це дуже важлива частина шлюбу і часто хороший показник здоров’я відносин. Тож, ви будете відчувати максимуми і мінімуми сексуального життя, коли зможете відкрито та комфортно говорити про секс і розуміти його важливість у шлюбі.

  • Працюйте над відкритим спілкуванням

Шлюби часто стикаються з неприємностями, коли один або обидва партнери починають нервувати чи висловлювати страх перед реакцією оточуючих (типу, а що подумають інші). Це призведе до зменшення спілкування, а потім до гніву через те, що ви не почуватимете себе почутим чи зрозумілим.

Тому приділяйте увагу тому, як ви реагуєте, коли ваш коханий/кохана ділиться думками та почуттями – це важливий крок у підтримці відкритої комунікації, і це робитиме ваш зв’язок міцнішим.