Так, одне дослідження говорить, що можна зрозуміти, чи хорошим буде чоловік у шлюбі, якщо звернути увагу на його риси характеру: важливо, щоб він був чутливий, працьовитий і завжди підтримував, передає видання Yourtango.

Цікаво! Як довго тривають стосунки у пар, перш ніж вони одружуються: дослідження

Отже, якщо ви зустрічаєтесь з розлученим чоловіком, то звертайте уваги на суттєві риси його характеру. Нижче наведені три речі, які доводять, що він точно буде хорошим партнером, якщо має ці якості.

  • Він хороший тато

Люди, які є успішними партнерами, також є успішними батьками. Окрім того, чоловік не дозволить вам познайомитися з його дітьми, поки він не відчуватиме, що стосунки мають потенціал. Це показує, що він чутливий до своїх дітей і хоче їх захистити.

  • Він легко розібрався з розлученням

Поки він розмовляє про своє розлучення, прислухайтеся до слів, які він вживає. Він намагається бути справедливим чи маніпулює? Якщо він був чесним, то це хороший знак, що ваш партнер стане хорошим чоловіком.

  • Він шанобливо говорить про свою колишню дружину

Крім того, якщо він характеризує рішення про розлучення як взаємне, а також розуміє і підтримує колишню дружину, то це теж хороший знак. Найкраще спостерігати за діями розлученого чоловіка протягом тривалого періоду часу. Особливо, подивіться, як він впорався з розлученням і як він описує свою колишню дружину.