Ніка Кармайкл та Арло Пімлотт купалися в громадському басейні та змагалися, хто краще плаває під водою, а також на довше затримує дихання.

Важливо Перші кроки 2-річної дівчинки з протезом ноги: як паралімпієць допоміг дитині – відео

Разом з ними захотіла позмагатися й 10 річна дівчинка. Вона зробила глибокий вдих, пірнула під воду з хлопчаками та підпливла до ґрат басейну. Ніка та Арло були вражені, як довго дівчинка може затримувати дихання, проте згодом помітили, що вона не може відплисти від решітки. Волосся дитини застрягло між ним й дівчинка не могла виплисти.

Вона намагалася вибратися на поверхню. Ми бачили, як з її рота виходили бульбашки повітря, а потім вона втратила свідомість. Я послав Арло за рятувальником, а сам спробував витягти її волосся з решітки,
– розповів Ніка.

Хлопчик намагався розплутати волосся, але в нього це не виходило. Арло зміг швидко знайти та привести рятувальника. Чоловік обрізав ножем частину застряглого волосся, тоді витягнув дитину та реанімував її. Тільки тоді дівчинку забрали в лікарню, де вона пролежала тиждень.

Читайте також Втратила рідних та паралізувало після аварії: як цуценя повернуло 6-річній дитині посмішку

"В той же вечір подзвонив тато Арло, щоб дізнатися, як я себе почуваю. Він сказав, що ми врятували життя цієї дівчинки. Також додав, що ми герої, і що він пишається нами, адже ми вчинили правильно", – додав Ніка.