Рахім працює інструктор зі стрибків з парашутом, а також є пілотом-початківцем. На другому побаченні чоловік влаштував для Кейтлін сюрприз, взявши її з собою на аеродром. Там він повідомив, що зараз вони стрибнуть з парашутом.

Цікаво Паралізований наречений встав з візка для першого танцю: як друзі допомогли влаштувати сюрприз

Дівчина пригадала, що в той день була шокована, але їй довелося зображати впевненість. Після того, як над її головою вперше в житті розкрився купол парашута, вона зрозуміла, що не зможе жити без стрибків.

Коли Рахім в черговий раз покликав Кейтлін на аеродром, вона не побачила в цьому нічого незвичайного. Адже за 3 роки стосунків, це було звичне для них заняття.

Я хотів, щоб ця пропозиція була поза цим світом. Я не хотів простої пропозиції на кшталт того, щоб заховати кільце в торт або келих шампанського,
– пригадав Рахім.

Коли вони тандемом вистрибнули з літака та розкрився парашут, чоловік дістав обручку. Весь цей час він тримав кільце в зубах, адже це єдине місце, де воно могло бути під рукою на час стрибка. Кейтлін відповіла: "так".

Важливо Чоловік орендував кінотеатр, аби показати дружині відео: чому ролик розчулив жінку до сліз

Вже після приземлення Разім зізнався, що дуже боявся впустити перстень, коли даруватиме його своїй дівчині. А також, що кохана може сказати йому "ні".

Дивіться відео: як чоловік робив пропозицію