Мохаммед та його донька Сельва грають у гру, коли чують вибухи у провінції Ідліб.

До теми! Як допомогти дитині впоратися з тривогою через катастрофу: поради психолога

Вони обоє починають голосно сміятися щоразу, коли поблизу вибухає бомба. Тож 4-річна Сельва переконана, що тривожний шум вибухів – це просто частина гри.

Цей момент щастя заповнює кімнату, а жорстока війна залишається за дверима.

Дивіться відео, як тато та його дочка сміються під час вибухів

За даними SBS News, Абдулла Мухаммед та його родина змушені були покинути свою домівку у східній частині Ідлібу після безжалісних спроб уряду відбити опозиційну провінцію. Вони знайшли притулок у будинку друга в містечку Сармада, незважаючи на те, що їм довелося жити в реальності постійних вибухів і небезпеки.

Читайте також! Ізраїль відповів на ракетну атаку з Палестини нападом на Сирію: фото та відео

Це відео дуже розчулило користувачів соціальних медіа. Так, один з них – Селар Отман – зазначив, що решта батьків розуміють, чому цей тато так робить.

"Ви можете подумати, що він щасливий, поки його країну обстрілюють. Але це не так, що видно в його очах. Він просто хоче, щоб його дочка була щасливою і сміялася над звуком вибухів. Бо 4-річна дитина не розуміє, що таке обстріл і що відбувається. Тож нехай вона краще сміється", – написав він.

Яка ситуація в Сирії? Сирійський президент Башар Асад має наміри контролювати всю територію країни. Утім, майже третину Сирії тримають опозиційні угруповання за підтримки Туреччини та курдів, які отримують підтримку від США.

Незмінним союзником Асада у громадянській війні є Росія, яка надає підтримку його сирійській арабській армії (САА) та зацікавлена у зміцненні уряду. РФ хоче зміцнити свій вплив на Близькому Сході, тому беззаперечна перемога Асада є для них головною метою цієї війни.

У цей же час Туреччина також воює за власні амбіції на близькому Сході, а також проти курдів – щоб відтіснити їх від власного кордону, тим самим унеможлививши сепаратизацію регіону.