Діти ростуть дуже швидко. Не встигнете оглянутися, як ваша дитина, яка лише нібито нещодавно робила перші кроки – йде в перший клас. Маленька дівчинка, яка лише недавно вчилася читати – вже закінчує школу, а далі університет, власна сім’я, чоловік, діти.

Читайте також Що робити, коли дитина боїться темряви: 5 порад для батьків

Час невблаганний, тож для того, аби зберегти приємні спогади про зростаючу дочку Хуа Хуа, батько Хуа Юньцін придумав цікаву ідею. Щороку вони з донькою робили світлини на одному й тому ж самому місці, пише Bored Panda.

Він почав робити сімейні фотографії біля озера в Чженьцзян, у східній китайській провінції Цзянсу, в 1980 році, і зберігав цю традицію 40 років. Юньціну було 27 років, коли він вперше зробив фото зі своєю однорічною донькою.

Це стало свого роду сімейною традицією, і ми робили це щороку лише з однією перервою в 1998 році, коли моя дочка не приєдналася до нас на сімейний відпочинок і перебувала за кордоном,
– зазначив Юньцін.

Згодом його донька створила власну сім'ю, а це означало, що Юньцін став дідусем. Перша дочка Хуа Хуа народилася у 2008 році, тоді як її друга дочка прийшла у цей світ у 2012 році.

Дивовижні фотографії батька і доньки


Хуа Хуа і Юньцін у 1980 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін у 1985 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін у 1990 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін у 1995 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін у 2000 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін у 2005 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін з онучкою у 2008 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін з онучкою у 2010 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін з двома онучками у 2012 році / Фото: Bored Panda


Хуа Хуа і Юньцін у 2019 році / Фото: Bored Panda