Через 3 роки після трагедії 18-річний Хайден сам вийшов до директора, щоб з його рук отримати атестат про закінчення школи.

Цікаво Реакція хлопчика на подарунок від батька, який помер від раку: зворушливе відео

Спираючись на "ходунки", він повільно переставляв ноги в ортезах. Поруч з хлопцем весь час був фізіотерапевт Райан Лейсі. Він контролював кожен його крок і готовий був в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Ці зворушливі моменти подолання себе батько зняв на відео, а пізніше поділився ним в соціальних мережах. "2021 рік, випускний... Хайден йде на сцену, щоб отримати атестат", – підписав відео батько.

За словами фізіотерапевта Хайдена, за роки лікування підлітку вдалося добитися великих успіхів. Багато що з того, що здавалося неможливим відразу після травми, тепер стало реальністю.

Сам Хайден зазначив, що він "відчув кайф", коли встав і пройшовся по тому ж полю, на якому його колись паралізувало. Підліток відчув справжню підтримку від однокласників, які виступили з ідеєю вибрати Хайдена королем майбутнього випускного балу.

Важливо Церемонія в лікарні замість пишного весілля: чому наречені раптово змінили план святкування

Те, що школяр, який отримав важку травму, сам вийде до директора, стало великим сюрпризом для всіх присутніх, адже ніхто за 3 роки не бачив, щоб він стояв на ногах.