Таке виховання

Умовно кажучи, на самотність програмувати можуть ще з дитинства. Наприклад, якщо хтось з батьків все життя казав: "Без мужиків жити простіше". Про це повідомило видання Cosmo.

Цікаво Підвищена дратівливість та відсутність інтересів: як розпізнати та зупинити кризу в стосунках

Така поведінка настільки в'їдається в мозок, що в дорослому житті здається: можна легко обійтися без чоловіків або з ними одні проблеми.

Очікування "ідеального"

Цікаво, що часто люди навіть не здогадуються, як "ідеальний партнер" повинен виглядати або що робити. Просто нафантазують якийсь образ й інтенсивно чекають, що одного разу він з'явиться й виконає всі бажання.

Незадоволення собою

Не важливо, чого це стосується – зовнішності, фігури, посади або можливостей. Якщо людина не задоволена собою, вона відразу закривається і нікого до себе не підпускає. Вона може навіть максимально будувати навколо себе барикади, аби ніхто не дізнався про переживання.


Незадоволення собою / Фото Freepik​

Вибір кар'єри

Нічого дивного в такій самотності немає, якщо людина цілий тиждень сидить в офісі, їздить на курси, відвідує тренінги та щось вивчає. Куди в цьому шаленому графіку запхати партнера?

До того ж, щоб мати хороші стосунки, над ними потрібно постійно працювати. Отже, знаходити час на щось ще, крім розвитку особистості.

До теми Стосунки варто негайно завершувати: 7 ознак

Страх близькості

Буває так, що людина боїться навіть емоційної близькості. Їй важко розкриватися, розповідати про себе, когось впускати у своє життя. У такому випадку без допомоги психологів не впоратися.