Постійне почуття провини за свої слова або вчинки

Якщо навіть побутові розмови закінчуються сварками та дивними звинуваченнями, між вами явно щось не те. Повідомило видання Cosmo.

Важливо Любов живе 3 роки чи "довго та щасливо": як зробити стосунки міцними

Закиди, образи, зневага почуттів та знецінення думки – не є гарною ознакою. Особливо, коли не розумієш, що трапилося і чому партнер постійно ображається. Причому така поведінка може бути в прихованій, завуальованій чи жартівливій формі.

Відмінності в словах і діях партнера

Це можуть бути ситуації, коли партнер обіцяє провести час разом, а потім зникає з друзями. Також може не тримати слово, не прислуховуватися та жити тільки у своє задоволення.


Життя у своє задоволення / Фото Freepik

Чим частіше партнер говорить про одне, а робить зовсім інше, тим вища необхідність припиняти такі стосунки. Якщо на початку не цінує час і увагу коханої людини, то в майбутньому нічого не зміниться.

Відсутність емоцій у відносинах

З одного боку, часті сварки, істерики та закиди рано чи пізно набриднуть обом. З іншого, відсутність навіть найменших зривів також підозріло.

Без скандалів і проблем у відносинах не обійтися. Такі ситуації можуть свідчити про те, що ви не байдужі одне одному і працюєте над відносинами.

Поява проблем на роботі та в спілкуванні з друзями

Наприклад, чоловік може весь час писати, телефонувати й дорікати, що партнерка багато часу приділяє роботі або друзям. Або навпаки може вважати некомпетентною і нецікавою.


Час роботі / Фото Ameritas

Це вже не дзвіночки, а дзвони, які свідчать про те, що з партнером потрібно серйозно поговорити. Справа навіть не в тому, що чоловік поводиться, як дитина, якій не приділяють час і увагу. Все набагато серйозніше, адже таким чином чоловік принижує дівчину.

Якщо через поведінку партнера ти стаєш менш ефективною на роботі або майже не бачишся з подругами, в стосунках краще поставити крапку.

Тотальний контроль і шантаж

Одна справа, коли партнер цікавиться, о котрій тебе зустріти й просить не вимикати телефон. Інша, якщо наказує приїхати додому в 12 і бути весь час на зв'язку. Це, швидше за все, патологічне бажання володіти людиною і контролювати всі його пересування.

Ігнорування особистого простору та інтересів

На жаль, все ще є чоловіки, які застрягли мізками в минулому столітті й помилково вважають, що доля жінки – це кухня, пральна машинка і прибирання у квартирі. Вони й чути не хочуть про інші бажання дівчини. Таким чоловікам все одно, що тобі подобається, ніж ти цікавишся і як хочеш проводити дозвілля.

Цікаво Підвищена дратівливість та відсутність інтересів: як розпізнати та зупинити кризу в стосунках

Відсутність страху перед розставанням

Запитай себе, чи боїшся втратити стосунки. Якщо відповідь прийшла не відразу або вона негативна, можна потихеньку збирати валізи. Коли ми дійсно любимо, а також дорожимо відносинами та партнером, боїмося навіть думки про розставання. Тому байдужість – дуже поганий показник.