Часто люди люблять робити одну поширену помилку. Вірять, що в обох партнерів схожі мрії та плани на майбутнє. Цю ілюзію, варто розвіяти з самого початку. Про це повідомило видання Cosmo.

Цікаво Любов живе 3 роки чи "довго та щасливо": як зробити стосунки міцними

Діти

Це не означає, що про дітей треба говорити вже на 5 побаченні. Проте, якщо відносини претендують на звання "серйозні та стабільні", варто запитати у партнера про його плани щодо поповнення родини. Його відповідь може сильно відрізнятися від гарних картинок у голові або дасть підтвердження, що ви хочете однакового майбутнього.


Діти в сім'ї / Фото Freepik​

Ролі

Розподіл ролей та обов'язків у майбутній родині – питання, яке рано чи пізно буде обговорюватися партнерами. Ідеальним варіантом буде зробити це перед весіллям.

В обох партнерів різне минуле, виховання в сім'ї та несхожі рольові моделі, які вони спостерігали з дитинства. Важливо, щоб вони заздалегідь могли зрозуміти, що для кого прийнятно, що беззастережно важливо, а де можна шукати компроміс.

Насильство

Якщо під час великих сварок і конфліктів в парі не було фізичного насильства, партнери вважають за краще обходити в розмовах цю непросту тему стороною. Всім нам здається, що це "точно не про нас". Всі насправді хочуть, щоб так воно і було. Проте це той випадок, коли дуже важливо проявити обачність і обережність.

Важливо Стосунки варто негайно завершувати: 7 ознак

Варто запитати у партнера: чи були випадки, коли він у минулих стосунках міг дати ляпас, вдарити або застосувати фізичну силу якось інакше. Це варто зробити, хоч це й буде дуже непроста тема.