Видання Coma опублікувало основні правила взаємовідносин між людьми.

Цікаво! Що відбувається з парою, яка перебуває у довготривалих відносинах

  • У стосунках ви отримуєте те ж, що віддаєте

У відповідь на свої капризи, звинувачення і образи, ви не отримаєте посмішки, обіймів чи освідчення в коханні. Якщо ви хочете розуміння, постарайтеся зрозуміти самі. Давайте коханій людині підтримку і тепло, і вона віддаватиме вам те ж саме.

  • Не треба боротися за місце в житті людини

Ніколи не намагайтеся відвоювати для себе простір в житті іншої людини. Адже ви не можете знати напевно, чи потрібно йому це. Якщо вам не дають місця в житті, то й не з’являйтеся в ньому, бо це означає, що такій людині добре без вас.

  • Всі люди змінюються і це нормально

Потреби, думки і навіть переконання людей з часом змінюються. Тому, якщо хтось говорить, що ви змінилися, не засмучуйтеся і не шукайте в собі недоліки. Можливо, ці зміни навпаки пішли вам на користь.


Цінуйте кохану людину / Фото Unsplash

Натомість ви не можете змінити іншої людини, людина здатна змінити лише сама себе. Тому ви повинні навчитися сприймати близьких і дорогих вам людей такими, які вони є.

  • Над стосунками необхідно працювати

Стосунки не будуються самі по собі, вони вимагають активної участі обох партнерів. Щирість, взаємність і пошана – це ті основи, без яких будь-які стосунки зруйнуються.

  • Потрібно уміти прощати

Багато хто вважає, що пробачення – це ознака слабкості. Але це не так, насправді слова "я прощаю тебе" означають – "я не дозволю минулому псувати своє майбутнє і сьогодення, тому прощаю тебе і відпускаю всі образи".

До теми! 5 порад, які допоможуть зміцнити стосунки у сім’ї під час карантину

  • Суперечки – це марна трата часу

Чим менше часу ви витрачаєте на сварки з людьми, які вас дратують, тим більше часу у вас залишається на спілкування з людьми, яких ви любите. Якщо ж суперечка сталася між вами і близькою людиною, тримайте себе в руках. Не давайте гніву опанувати вас. Адже інколи міцні стосунки може зруйнувати одне необережне слово.

  • Цінуйте людей, які поруч

Не забувайте говорити близьким людям про те, як вони дорогі вам. Приділяйте їм увагу. Можливо, ваші стосунки коли-небудь закінчаться, але навіть якщо щось не триває вічно, це не означає, що не варто витрачати на це часу.